Czyszczenie wnętrza

W naszym studiu lubimy dbać o szczegóły, dlatego też dbamy o wygląd samochodu nie tylko zewnątrz, ale również i wewnątrz. Dzięki starannemu czyszczeniu pozbywamy się brudu, piasku, bakterii oraz nieprzyjemnego zapachu.

Wykonujemy usługę czyszczenia wnętrza w następujący sposób:- odkurzanie wnętrza za pomocą odkurzacza- czyszczenie plastików, tapicerki oraz dywaników- impregnacja specjalistycznymi produktami

Czyste wnętrze oznacza zdrowsze wnętrze oraz sprawia że jazda samochodem staje się o dwa poziomy przyjemniejsza, dlatego zapraszamy do nas!

Czyszczenie bagażnika

Czyszczenie bagażnika polega na dokładnym odkurzeniu wnętrza oraz czyszczeniu tapicerki, używając najskuteczniejszych środków czystości przeznaczonych właśnie do materiału znajdującego się w środku bagażnika. Poprzez pranie materiału, wnętrze staje się świeże i czyste, a wszelkie zanieczyszczenia oraz sierść, znikają.

Odkurzanie wnętrza

Wiemy, że odkurzanie wnętrza jest dla wielu ludzi zwykłą czynnością, ale wymagana ono staranności i dokładności przy użyciu odpowiedniej mocy. Polecamy odkurzanie wnętrza wszystkim właścicielom pojazdów, a szczególnie osobą którzy mają zwierzęta ponieważ sierść jest jedną z najtrudniejszych elementów do usunięcia. Nasi specjaliści używają specjalnych szczoteczek oraz techniki, aby wszelki ślad po sierści znikł.

Mycie szyb

Czyste szyby nie tylko mają wzbudzać podziw ich przeźroczystości, ale również poprawić widoczność dzięki której nasza jazda staje się bezpieczniejsza i przyjemniejsza. Pomimo prostej nazwy, mycie szyb od środka wymaga dokładności za pomocą techniki oraz specjalnych środków czystości oraz akcesorii dedykowanych do pielęgnacji szyb.

Ciesz się czystą szybą i odwiedź nasze studio detailingu.