Pranie tapicerki

Pranie tapicerki samochodowej wykonuje się nie tylko dla estetyki, ale również komfortu jazdy i higieny. Codzienne użytkowanie auta wpływa niestety na zabrudzenie się tapicerki. Dzięki profesjonalnemu praniu usunięte zostaną np. plamy, a cała tapicerka będzie odświeżona. Aby utrzymać pojazd w czystości należy okresowo prać  tapicerkę samochodową. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej chemii przystosowanej do danego rodzaju materiału, oraz wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu nasza usługa prania tapicerki jest wykonywana na najwyższym poziomie. Cały proces jest złożony z kilku etapów czyszczenia ręcznego oraz maszynowego. Dzięki technice i wieloletnim doświadczeniu, efekt finalny czyszczenia jest zaskakujący.

Zalety regularnego prania tapicerki:

  • świeżość
  • czystość
  • dezynfekcja

Koszt usługi prania tapicerki materiałowej wynosi …

Serdecznie zapraszamy aby wnętrze Twojego samochodu pachniało świeżością oraz cieszyło się czystością!

Pranie podsufitki

Większość ludzi omija pranie podsufitki myśląc że jest ona czysta, a to dlatego że jej ‘nie używamy’. W dodatku, czyszczenie podsufitki bywa kłopotliwe ponieważ jest ona przyklejona klejem który pod wpływem wody i rozpuszczalników może utracić swoje właściwości, prowadząc do odklejenia się materiału. Jeśli materiał się odklei, wygląda nieestetycznie, dlatego też ważna jest odpowiednia wiedza i środki do usuwania zanieczyszczeń, z których nasi eksperci korzystają.

Pranie wykładziny podłogowej

Ważne jest, aby pielęgnacja naszej wykładziny była robiona na bieżąco, najlepiej zaraz po zakupie samochodu. Dzięki właściwej pielęgnacji, sama się nam odwdzięczy bezproblemowym użytkowaniem oraz przyczyni się do zdrowszego i czystszego wnętrza naszego samochodu.

Nasi specjaliści zaczynają od odkurzenia powierzchni wykładziny, a następnie stosują zaawansowane metody czyszczenia, eliminując wszelkie zanieczyszczenia oraz przebarwienia. W zależności od stanu oraz zanieczyszczeń, wyróżniamy dwie metody prania wykładziny – klasyczne pranie na mokro oraz czyszczenie na sucho.

Pranie foteli

Pranie foteli jest podstawą do wprowadzenia w nasze wnętrze świeżości i komfortu jazdy. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie kosmetyki oraz technikę czyszczenia aby wnętrze znowu pachniało i wyglądało jak nowe.

Pranie tylnej kanapy

Tylna kanapa jest przeważnie używana przez dzieci, służy do kładzenia zakupów oraz wygodnie przewozi domowe zwierzątka dlatego też jest jednym z najbardziej zabrudzonych i zaniedbanych miejsc w samochodzie. Wiemy, że komfort jazdy jest ważny nie tylko dla kierowcy, ale również dla pasażerów dlatego też, nasi eksperci używają najlepszych kosmetyków aby tylne kanapy wyglądały tak dobrze jak te przednie.

Serdecznie zapraszamy do wewnętrznej pielęgnacji samochodu!