Impregnacja tapicerki

Tapicerka wnętrza samochodu podczas codziennej eksploatacji jest narażona na różnego rodzaju uszkodzenia, przetarcia, przebarwienia czy zabrudzenia. Tapicerka taka wymaga odpowiednich zabiegów czyszczenia oraz impregnacji. Dzięki profesjonalnym podejściu, stosowania odpowiednich środków oraz odpowiednim czyszczeniu odzyskamy jej właściwy wygląd.. Odpowiednia impregnacja pozwoli zabezpieczyć przed plamami czy innymi uszkodzeniami.

Fachowa pielęgnacja pozwala przedłużyć żywotność tapicerki, zwiększyć komfort użytkowania samochodu, podnieść wartość pojazdu. Nasi eksperci dzięki wieloletniemu doświadczeniu dobiorą odpowiednie środki oraz skalę czyszczenia dzięki czemu ogranicza się ryzyko uszkodzenia np. powłok skórzanych. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy preparatów zabezpieczających, które zapewnią odpowiednie nawilżenie skóry zyskujesz maksymalną żywotność i ochronę tapicerki skórzanej.

Utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, zmniejsza tarcie i chroni przed wnikaniem zanieczyszczeń w głąb struktury skóry. Korzystając z naszych rad i pielęgnacji, zachowasz pożądany wygląd skóry i zachowasz  maksymalna żywotność skóry oraz ochronne przed zabrudzeniami, pękaniem oraz przedwczesnym zużyciem

Zadbaj o swój samochód już teraz i umów się na detailing i zabezpieczenie  tapicerki samochodowej. Postaw na profesjonalistów, odwiedź nasz salon Detailingu i odmień wygląd swojego samochodu. Interesuje Cię zabezpieczenie tapicerki? Zadzwoń do nas i umów wizytę. Możesz też od razu odwiedzić nas w Mikołowie.

IMPREGNACJA SKÓRY W SAMOCHODZIE.Skóra we wnętrzu samochodu od wielu lat jest wyznacznikiem luksusu choć w chwili obecnej pojawia się w naprawdę wielu modelach pojazdów a producenci bezproblemowo wyposażają w nie oferowane przez siebie pojazdy. Warto jest mieć jednak na uwadze, że skóra jest bardzo delikatnym i podatnym na przetarcia materiałem – żeby zapobiegać jego zniszczeniu siedzenia pokrywane są środkami mającymi na celu chronić jej powierzchnię przed zabarwieniem czy też plamami, co możliwe jest dzięki właściwościom hydrofobowym nadawanym skórze poprzez detergenty. Te jednak ulegają wytarciu w wyniku użytkowania samochodu. W celu przeciwdziałania niszczeniu tapicerki dobrze jest więc od czasu do czasu zdecydować się na impregnację skóry w samochodzie. Zabieg ten polega na odnowieniu przetartej warstwy ochronnej, co gwarantuje estetyczny wygląd skórzanej tapicerki i wydłużenie jej żywotności. Mamy świadomość tego, jak ważnym jest, aby tapicerka samochodu codziennie wyglądała doskonale.. Czyszczenie skóry w samochodzie to jedna z podstawowych czynności, którą można wykonać w celu zapewnienia jej estetycznego wyglądu jak najdłużej, wymaga ona jednak inwestycji w kosmetyki czyszczące i konserwujące. Jako specjaliści zadbamy o to, aby w naturalny i nieszkodliwy sposób chronić skórzaną tapicerkę w Twoim pojeździe bez narażania Cię na dodatkowe wydatki. Używamy bezpiecznych środków pochodzenia naturalnego, dzięki czemu materiał jest chroniony oraz zachowuje właściwości oddychające. Sama powłoka tworzy niewidzialną warstwę hydrofobową, która nie przepuszcza żadnych płynów, a właściciel samochodu może cieszyć się czystą i zadbaną tapicerką.

Impregnacja skóry w samochodzie znacznie wpływa na komfort użytkowania pojazdu oraz estetykę jego wnętrza. Skorzystanie z pomocy specjalistów w tym zakresie zagwarantuje nie tylko satysfakcjonujący efekt, ale również pozwoli uniknąć ryzyka zniszczenia skóry w wyniku chociażby kontaktu z wodą. Świadczymy usługi impregnowania skór w samochodzie w Mikołowie. Zadbaj o wnętrze swojego pojazdu i skorzystaj z naszej oferty – wybierz usługi świadczone przez profesjonalistów , których praca przyniesie oczekiwane rezultaty już w ciągu jednego dnia. Serdecznie zapraszamy!

Co uzyskujemy?

  • Zabezpieczenie wnętrza przed: trudnymi do usunięcia plamami i przebarwieniami
  • Zachowanie efektu czystego i zadbanego wnętrza na dłużej
  • Spowolnienie procesu brudzenia i zużywania się tapicerki
  • Komfort i przyjemność podróżowania w nieskazitelnym wnętrzu

Dla kogo?

Impregnacja tekstyliów jest skierowana do tych klientów, którym zależy na zachowaniu efektu czystości i świeżości w pojeździe jak najdłużej. Przy częstej eksploatacji skóra ma tendencję do przecierania się i pękania. Ponadto na kolorach białym i beżowym mogą się pojawić trudne do usunięcia plamy i trwałe odbarwiania.

Przyczyną tych defektów są  brak regularnego czyszczenia i impregnacji tapicerki. Dlatego zabieg ten jest szczególnie polecany w przypadku jasnych wnętrz i skór. Właściwie i regularnie pielęgnowana skóra jest miękka, gładka i sprężysta. Nie pęka i nie wyciera się. Natomiast tapicerka materiałowa i alcantara, obie bardzo podatne na powstawanie plam po wylanych cieczach, dzięki impregnacji zyskują barierę hydrofobową, tzn. nie wchłaniają płynnych substancji i tym samym mniej się brudzą. Zabieg rekomendujemy osobom, które często podróżują samochodem z dziećmi i/lub zwierzętami. Zaimpregnowane wnętrze wymaga mniej zabiegów, zachwyca swoim wyglądem i sprawia, że jazda samochodem staje się przyjemnością.

Kiedy zaimpregnować?

Impregnacja tekstyliów może być wykonana w każdym momencie użytkowania pojazdu po uprzednim dokładnym jej wyczyszczeniu. Aby cieszyć się piękną, czystą i zadbaną tapicerką jak najdłużej rekomendujemy wykonanie tej usługi zaraz po zakupie pojazdu ze względu na jej wyjątkowe właściwości ochronne. Zalecamy regularne (raz na 3-6 miesięcy) czyszczenie i zabezpieczenie skór zwłaszcza fotela kierowcy szczególnie narażonego na ścieranie i pękanie. Ze względu na powszechny problem farbowania odzieży usługa rekomendowana jest także dla skór jasnych. Zabieg impregnacji zwiększa żywotność skóry i chroni ją przed zabrudzeniami. Sprawia, że staje się ona gładka i miękka. Czas wykonania usługi: ok. 5 godzin (ze względu na czas schnięcia tapicerki materiałowej zalecamy pozostawienie pojazdu na dobę)

CZYSZCZENIE SKÓRZANEJ TAPICERKI :Tapicerka skórzana wymaga szczególnej dbałości w czasie eksploatacji. Nie konserwowane regularnie obszyte skórą szybko ulegają degradacji ze względu na częste zmiany wilgotności i temperatury. Elementy skórzane w pojeździe muszą być myte i konserwowane minimum raz na 6 miesięcy odpowiednio dobranymi środkami. ZAPEWNIAMY: odkurzanie skóry, inspekcja i dobór środków czyszczących, czyszczenie skóry środkiem czyszczącym, konserwacja skór poprzez naniesienia impregnatu Tapicerka skórzana dość szybko się brudzi i wyciera. Traci swój kolor, robi się błyszcząca i brzydka. Użycie odpowiednich środków pozwala bezpiecznie doprowadzić ją do stanu nowości. Dokładne czyszczenie wnika głęboko w struktury skóry i pozwala pozbyć się nawet największych zabrudzeń. Konserwacja najlepszymi środkami gwarantuje jej odżywienie i ochronę przed wycieraniem oraz przebarwieniem. Czysta i pachnąca skóra poprawia komfort codziennej jazdy i zwiększa prestiż auta.

Impregnacja skór

narażona na różnego rodzaju uszkodzenia, przetarcia, przebarwienia czy zabrudzenia. Tapicerka taka wymaga odpowiednich zabiegów czyszczenia oraz impregnacji. Dzięki profesjonalnemu podejściu, stosowaniu odpowiednich środków oraz odpowiednim czyszczeniu, odzyskamy blask nowej skóry.

Nasi eksperci, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dobiorą odpowiednie środki oraz siłę czyszczenia które ograniczą ryzyko uszkodzenia powłok skórzanych. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy preparatów zabezpieczających, które zapewnią odpowiednie nawilżenie skóry, zyskasz maksymalną żywotność i ochronę tapicerki skórzanej.

Zalecamy regularne czyszczenie i zabezpieczenie skór, mniej więcej raz na 3-6 miesięcy, zwłaszcza fotela kierowcy który jest szczególnie narażony na ścieranie i pękanie. Zabieg również rekomendujemy osobom, które często podróżują samochodem z dziećmi i/lub zwierzętami, ponieważ odpowiednia impregnacja pozwoli zabezpieczyć przed plamami, czy innymi uszkodzeniami.

Impregnacja deski