Detailing wewnętrzny

Usługa czyszczenia wnętrza samochodu obejmuje kilka etapów w tym odkurzanie i czyszczenie kokpitu oraz innych plastików. Dzięki starannemu czyszczeniu pozbywamy się brudu, piasku, bakterii i zarazków oraz nieprzyjemnego zapachu. W naszej myjni zatrudnieni są wyspecjalizowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Do wykonania tego profesjonalnego czyszczenia używamy najlepszego sprzętu, odpowiednią chemie samochodową i najlepsze kosmetyki samochodowe. Oddając w nasze ręce samochód , możesz być pewien, że zadbamy o jego wnętrze.

Detailing natomiast jak sama nazwa wskazuje to dbałość o każdy najdrobniejszy detal. Dlatego każdy zakamarek w samochodzie jest przez nas zawsze dokładnie wyczyszczony, a każda szczelina wypędzelkowana. Odkurzane jest całe wnętrze wraz z bagażnikiem. Czyszczony jest cały kokpit wraz z kierownicą . Całość zostaje zabezpieczona dedykowanymi odżywkami w zależności od zastosowanych materiałów we wnętrzu samochodu oraz potrzeb klienta. Zaawansowane czyszczenie wnętrza samochodu za pomocą odkurzacza ekstrakcyjnego, pędzelków, ozonatora oraz sprężonego powietrza. Czyszczenie skór, plastików, podsufitki i wszystkich elementów od sufitu po podłogę. Wszystkie wyczyszczone powierzchnie zostają dodatkowo zaimpregnowane i odżywione. Równie istotny, co wygląd zewnętrzny jest stan wnętrza pojazdu. Ponieważ czyste i odpowiednio wypielęgnowane wnętrze, znacząco wpływa na komfort naszego podróżowania. W naszym studiu zadbamy o wszelkie aspekty wpływające na odpowiedni wygląd wnętrza Twojego pojazdu, począwszy od prania materiałowej tapicerki, przez czyszczenie i zabezpieczenie elementów plastikowych, na odpowiedniej pielęgnacji skórzanej tapicerki skończywszy.

Bieżące czyszczenie wnętrza obejmuje najpierw przedmuchanie sprężonym powietrzem wnętrza pojazdu a w szczególności trudno dostępnych miejsc. Następnym etapem jest staranne umycie wszystkich elementów z tworzyw sztucznych w samochodzie, takich jak kokpit, wentylatory, drzwi, progi, uszczelki. Do tego celu używamy specjalnego preparatu myjącego, który ma na celu usunięcie wszystkich przebarwień i silnych zabrudzeń  w celu przywrócenia, naturalnego salonowego wyglądu samochodu. Preparat konserwuje także umyte powierzchnie i chroni je przed promieniowaniem UV. Działa także antystatycznie. Jest bezpieczny dla ekranów LCD i lakierowanych powierzchni wewnątrz samochodu. W przypadku lekko zniszczonych i wypłowiałych plastików używamy specjalnego preparatu, który lekko nabłyszczy, ożywiając i przywracając pierwotny blask tworzywom sztucznym. Preparat nie zawiera silikonów i nie daje efektu tłustej powierzchni tylko dyskretny satynowy połysk. Kolejnym etapem jest dokładnie odkurzanie wnętrza: wykładziny podłogowej, tapicerki, wnęk, schowków i bagażnika. Ostatnim etapem jest mycie i odtłuszczanie szyb od środka. Zadbaj o swój samochód już teraz i umów się na detailing wnętrza samochodu. Zadzwoń do nas i umów wizytę. Możesz też od razu odwiedzić nas w  Mikołowie.